کولر گازی ورتوو
8 مارس 2019
16 بازدید
نظر %

فیلتر ویتامین C سی در کولر گازی

فیلتر ویتامین C سی در کولر گازی

فیلتر ویتامین C به عنوان یک راه حل درمانی در کنار عملیات سرد یا گرم کردن کولر گازی کار می کند. شما باید بدانید که ویتامین C نوعی آنتی اکسیدان است که رادیکال های آزاد در پوست شما را خنثی می کند و پیری پوست را احیا می کند. این فیلترها با پاک کردن موثر باکتری ها، هوای داخل ساختمان را تمیز می کند.

ویتامین سی رطوبت پوست را نیز حفظ می کند.ویتامین C ماده مورد نیاز برای تولید کلاژن و الاستین است که برای پوست سالم ضروری می باشد.  مخلوط کردن ویتامین C در جریان هوای تهویه مطبوع و کولر گازی باعث شده است تا اثر مستقیم مرطوب کنندگی روی پوست ایجاد شود.

برای ترکیب ویتامین C به جریان هوا تهویه هوا، یک افزودنی سرامیکی در فیلتر، ویتامین C را به وسیله رطوبت در هوا آزاد می کند. زئولیت به عنوان یک جاذب رطوبت برای رها سازی ویتامین C بخصوص در شرایط خشک مانند زمستان، زمانی که مرطوب سازی بیشتری مورد نیاز است، اضافه می شود.

اعتقاد بر این است که مکمل اپیدرمی ویتامین C که برای سنتز کلاژن و الاستین ضروری است، متابولیسم را تحریک می کند تا رطوبت سازی داخلی بدن تقویت کند.


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت