کولر گازی ورتوو

گارانتی اصلی کولر گازی بوش در ایران

خرید هر وسیله ای لازم برای استفاده در امور زنده گی که با برق کار می کند، ملزم به یک نقطه اطمینان برای مشتریان می باشد. این مهم همان گارانتی می باشد.

جدیدا در ایران،افراد سودجو و شارلاتان برای پرکردن جیب خود، تنها با ثبت یک شرکت سوری و چاپ هزاران جلد از یک دفترچه گارانتی، پول مردم ساده را کش می روند. زمانی که وسیله خود را نصب کردید و اگر احیانا دچار مشکلی بشود، هیچ چیز و هیچ چیز شامل گارانتی نمی شود.

به این گونه شرکت ها، گارانتی متفرقه گفته می شود.

گارانتی اصلی کولر گازی بوش در ایران

اما گارانتی رسمی کدام است؟ از کجا بفهمیم که آیا یک شرکت گارانتی در آینده پاسخ گوی ما خواهد بود یا نه؟

گارانتی اصلی کولر گازی بوش در ایران

یک شرکت گارانتی اصلی ، دارای شماره ثبت شرکت در سایت ثبت شرکتها می باشد. هر دفترچه از گارانتی، دارای کد و شناسه ملی خاص آن دفترچه می باشد. شرکت های متفرقه با یک شماره سریال تمام دفترچه های خود را به فروش می رسانند و سال دیگر، با نامی دیگر، شرکتی دیگر ثبت می کنند و پول مردم را بالا می کشند.

گارانتی اصلی کولر گازی بوش اینورتر کدام است؟

شرکت گارانتی و خدمات پس از فروش “فن آوران آرشام صنعت” که با نام تجاری “آنلاین سرویس24” شناخته می شود، با بیش 10 سال تجربه در زمینه نصب، خدمات و سرویس سالانه محصولات تحت پوشش خود، از موفق ترین شرکت های گارانتی در ایران می باشد که نام های سام سرویس و گلدیران را پشت سر نهاده است.

آنلاین سرویس 24 شرکت خدماتی فن آوران آرشام صنعت به عنوان تنها ارائه دهنده رسمی ضمانت نامه و گارانتی کولر گازی بوش با بیش از ١٠سال سابقه کاری و داشتن بیش از ١٠٠٠ تکنسین مجرب و کار آزموده در تمام شهرهای ایران در زمینه نصب و راه اندازی و تعمیرات لوازم خانگی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.
لوگو و اسم این شرکت (آنلاین سرویس ۲۴) ثبت رسمی گشته و کلیه حقوق ثبتی و معنوی آن محفوظ و هرگونه تقلید یا کپی از نام ، لوگو و موارد ذینفع این شرکت پیگرد قانونی خواهد داشت .

با خدمات آنلاین سرویس24 دیگر نگران لوازم منزل و محل کار خود نباشید چون همیشه درکنار شما هستیم.

گارانتی اصلی کولر گازی بوش در ایران

با فروشگاه بوش ایرانیان همراه باشید.


نویسنده مطلب مدیر
    برند سایت