کولر گازی ورتوو
10 آگوست 2018
113 بازدید
نظر %

کولر گازی کاستی بوش

 

کولر گازی بوش مدل کاستی با عملکرد های سرمایشی و سرمایشی-گرمایشی با یک طراحی بسیار زیبا و در نوع خودش منحصر بفرد دارای عملکرد بسیار قدرتمندی نیز می باشد.کولر گازی های کاستی بوش در دو مدل پنل WAFFLE PATTERN و CLASSIC PATTERN ارائه شده است تا هر کسی بنا بر سلیقه ای که مد نظر دارد مدل مورد نظر خود را از بین طرح مشبک و کلاسیک انتخاب نمایند .

ظرافت در طراحی باعث شده تا این کولر عنوان سبک ترین کولر گازی در جهان را از آن خود کند . در حال حاضر وزن کولر گازی کاستی بوش چیزی در حدود کمتر از ۱۷ کیلو‌گرم می‌باشد.در حال حاضر این کولر ‌گازی سبک‌ترین یونیت داخلی را دارا می باشد؛ ۳۵ درصد سبک‌تر از مدل های معمولی خود .

علت سبک بودن آن ها استفاده از کابینت‌های ABS در یونیت‌های داخلی‌ این مدل از کولر های کاستی بوش می باشد. سبک بودن آن طبیعتا فرآیند راه اندازی و نصب را آسان تر خواهد نمود.

دقت در طراحی این محصول موجب شده تا عملکرد آن به گونه ای باشد که تقریبا تمام فضای اتاق خنک کرده و به صورت ۳۶۰ درجه تمام فضای اتاق را پوشش خواهد داد . همچنین به لطف سنسور های حرکتی ساخت کمپانی بوش آلمان، اگر کسی در محیط نباشد، کولر گازی کاستی بوش به صورت اتوماتیک به پایین ترین میزان کار خود خواهد رسید.

یکی از ویژگی های بی نظیر این محصول کنترل از راه دور فرآیند خنک سازی محیط می باشد و با استفاده از این قابلیت می توانید با کنترل هریک از پره‌ها به طور مجزا زاویه خروجی پره‌ها را به گونه ای تنظیم کنید که بین زوایای متفاوت ۳۲ تا ۶۵ درجه ، باد دهی دستگاه متفاوت عمل کند.

کولر گازی کاستی

با کمک فیلتراسیون تصفیه هوا بوش، آلودگی های موجود در هوا ، باکتری ها و عوامل حساسیت‌زا موجود در هوای اطراف محیط را از بین برده و هوای محیط را کاملا ضد عفونی و هوایی پاک و سالم را برای شما فراهم می آورد . این قابلیت بروی دستگاه نصب نمی باشد و برای استفاده ی از آن می بایست کیت فیلتراسیون یونیزه بوش را درون یونیت داخلی قرار دهیم.

از ویژگی های دیگر کولر گازی کاستی هوشمند بوش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. پره های عریضی که در دستگاه کار گذاشته شده است موجب می شوند تا جریان هوای سرد را با قدرت بسیار تا فاصله‌ بیشتر از ۵/۲ متر پرتاب کند.
  2. بعد از نصب این دستگاه شما احساس خواهید کرد که هوای تازه ای به درون اتاق شما دمیده شده و یک حس بسیار خوشایندی برای شما به ارمغان می آورد.
  3. بدون شک از یکی از مزیت های مهم این دستگاه نصب آسان و بدون دردسر آن می باشد . تمام گوشه های این دستگاه قابلیت جدا شدن دارند و این باعث می شود که در هنگام تنظیم ارتفاع و تراز کردن دستگاه بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهید.

با فروشگاه بوش ایرانیان همراه باشید.

کولر گازی کاستی بوش


نویسنده مطلب مدیر
    برند سایت