کولر گازی ورتوو
24 ژوئن 2018
81 بازدید
نظر %

کولر گازی بوش در تهران

نمایندگی کولر گازی بوش در تهران

طراحی منحصر به فرد و کارایی بالای کولر گازی و اسپلیت های بوش و همچنین تبلیغات وسیع ، باعث شده تا مصرف کنندگان در سراسر جهان ، استقبال گسترده ای از محصولات این شرکت داشته باشند.
امروزه در ایران ، کولر گازی اینورتر بوش، به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود ؛ دوام طولانی قطعات فنی و طول عمر بالای کمپرسور این محصول ، باعث شده این کولر قیمت بالاتری نسبت دیگر محصولات مشابه داشته باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی بوش در تهران

آنلاین سرویس ۲۴ با بیش از ۱۰ سال سابقه خدمات، ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، سرویس سالیانه و لوله کشی توکار در کل استان اصفهان می باشد.

پس از تحویل کولر گازی بوش اینورتر خریداری شده در تهران ، به هیچ عنوان به بسته بندی آکبند دستگاه دست نزنید. در واقع اولین اقدام شما باید تماس بامرکز خدمات نصب مجاز آنلاین سرویس ۲۴ بوش ، توسط شماره تلفن های درج شده روی کارت گارانتی، برای هماهنگی ارسال نصاب جهت انجام عملیات نصب، بهره برداری و گارانتی دستگاه باشد.
بدیهی است تعیین دقیق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا˝ توسط سرویس کاران مجاز آنلاین سرویس ۲۴ بوش تعیین می شود.
کولرهای گازی بوش دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال گارانتی قطعات فنی توسط کارت ضمانت آنلاین سرویس ۲۴ می باشد.

نمایندگی کولر گازی بوش در تهران

آب و هوا تهران

آب و هوا ی شهر تهران تأثیر گرفته از کوهستان در شمال (نسیم توچال) و دشت در جنوب است. جز منطقه‌های شمالی تهران که تحت تأثیر کوهستان، تا اندازه‌ای معتدل و مرطوب هستند، آب و هوای دیگر منطقه‌های شهر کمابیش گرم و خشک و در زمستان‌ها اندکی سرد است. مهم‌ترین منبع بارش در این شهر بادهای مرطوب مدیترانه‌ای و اطلسی هستند که از سوی غرب می‌وزند. رشته کوه البرز همچون سدی از نفوذ بسیاری از توده‌های هوا جلوگیری می‌کند، از همین روی سبب گردیده که هوای تهران از یک سو خشک‌تر و از سوی دیگر از آرامش نسبی برخوردار باشد.

یکی از شدیدترین بارندگی‌های تهران در ۱ اردیبهشت ۱۳۴۱ روی داد. این بارش ۱۰ ساعت طول کشید. اداره هواشناسی اعلام کرد میزان باران یک روز تهران معادل شش سال بوده‌است.

 هوای تهرانNuvola apps kweather.svg
ژانویهفوریهمارسآوریلمـــــهژوئـنژوئیـهاوتسپتامبراکتبـرنوامبردسامبرسـال
گرم‌ترین
۱۹٫۶۲۳٫۰۲۸٫۰۳۲٫۴۳۷٫۰۴۱٫۰۴۳٫۰۴۲٫۰۳۸٫۰۳۳٫۴۲۶٫۰۲۱٫۰۴۳٫۰
میانگین گرم‌ترین‌ها
۷٫۹۱۰٫۴۱۵٫۴۲۲٫۱۲۷٫۹۳۳٫۹۳۶٫۶۳۵٫۶۳۱٫۶۲۴٫۴۱۶٫۲۱۰٫۰۲۲٫۷
میانگین سردترین‌ها
-۰٫۴۱٫۲۵٫۴۱۱٫۲۱۶٫۱۲۰٫۹۲۳٫۹۲۳٫۳۱۹٫۳۱۳٫۳۶٫۷۱٫۷۱۱٫۹
سردترین
-۱۵٫۰-۱۳٫۰-۸٫۰-۴٫۰۲٫۴۵٫۰۱۴٫۰۱۳٫۰۹٫۰۲٫۸-۷٫۰-۱۳٫۰-۱۵٫۰
بارش
mm
۳۴٫۶۳۲٫۲۴۰٫۸۳۰٫۷۱۵٫۴۳٫۰۲٫۳۱٫۸۱٫۱۱۰٫۹۲۶٫۰۳۴٫۰۲۳۲٫۸

نمایندگی کولر گازی بوش در تهران

با فروشگاه بوش ایرانیان همراه باشید.

نمایندگی کولر گازی بوش در تهران

 


نویسنده مطلب مدیر
    برند سایت