کولر گازی ورتوو
6 می 2018
353 بازدید
نظر %

کولر گازی بوش اینورتر 2019

کمپانی های بزرگ دنیا هر ساله با در نظر گرفتن آخرین پیشرفت های تکنولوژی روز عصر خود و نیازهای مردم، تغییراتی در محصولات تولیدی اعمال می کنند.

این تغییرات می تواند شامل بزرگ کردن محصولات نسبت به مدل های قبل، تغییر در مواد اولیه ساخت و کیفیت اجناس باشد.

در لیست این کمپانی های ریز و درشت دنیا، نام کمپانی بوش آلمان در نظر و گوش تمامی مردم دنیا نامی آشناست و استقبال از این برند با کیفیت رو به افزودن می باشد.

یکی از محصولات بسیار موفق، با کیفیت و جا افتاده این کمپانی، کولر گازی اینورتر این کمپانی می باشد که فروشگاه بوش ایرانیان نیز با تکیه بر کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول، اقدام به فروش آن کرده است.

کولر گازی بوش اینورتر 2019

کولر گازی بوش اینورتر 2019

اما چرا کولر گازی اسپلیت بوش؟

شما می توانید با نگاه کردن به یک محصول چه کوچک و چه بزرگ، از هر کمپانی سازنده ای و از هر کشوری، کیفیت ساخت آن محصول را مشاهده بفرمایید. طراحی و ظرافت کولر گازی 2019 بوش خاص این کمپانی بوده و در انحصار بوش می باشد.

پلاستیک بکار رفته در کولر گازی بوش کاملا از مواد اولیه تشکیل شده و به هیچ عنوان از مواد بازیافتی و سمی استفاده نخواهد کرد.

کولر گازی بوش اینورتر 2019

کولر گازی اسپیلت بوش 2019 تنها کولر گازی در دنیا می باشد که دارای بیشترین مقدار رادیاتور نسبت به ظرفیت آن می باشد که این مسئله در خنک سازی سریعتر امری مهم می باشد.

کولر گازی بوش 2019 با بهره گیری از رادیوتورهای طلایی (گلدفین) توانسته از خوردگی رادیاتور جلو گیری نماید که در نتیجه ی آن طول عمر کندانسور (کمپرسور) و اواپریتور (پنل داخلی) به طور چشمگیری افزایش می یابد.

سیستم اینورتر بوش 60% تا 73% در مصرف انرژی برق صرفه جویی می کند.


کولر گازی بوش اینورتر 2019

کمپرسورهای کولر گازی بوش 2019 ساخت همان کمپانی با بالاترین کیفیت و بهترین کارایی در آلمان تولید و در کشور اسلوونی مونتاژ میشوند.

توان تحمل دمای 65+ درجه سانتی گراد از شاخصه های دیگر کولر گازی بوش اینورتر 2019 می باشد.

کولر گازی های بوش در ایران تنها با گارانتی رسمی و شرکتی آنلاین سرویس24 به مشتریان عرضه می گردد.

در صورت تمایل مشتری به استفاده از گارانتی، مشتری از نصب رایگان کولر گازی بهرمند می شود.

با فروشگاه بوش ایرانیان همراه باشید.

 

برای مشاهده نحوه تشخیص کولر گازی اینورتر کلیک کنید.


نویسنده مطلب مدیر
    برند سایت