کولر گازی ورتوو
5 نوامبر 2018
73 بازدید
نظر %

شرکت بوش

بوش اختراع شده برای زندگی

محصولات و خدمات ما به منظور ایجاد شور و شوق، بهبود کیفیت زندگی و کمک به حفظ منابع طبیعی طراحی شده است. ما می خواهیم بهترین کیفیت و قابلیت اطمینان را ارائه دهیم. به طور خلاصه: ما می خواهیم فناوری ایجاد کنیم که “برای زندگی به ارمغان آورد.”

محصولات و خدماتی که موجب شور و شوق می شوند

در ماشین شما، در خانه و یا در محل کار – فن آوری بوش در بسیاری از زمینه های زندگی را شکل می دهد.

در خانه

بوش به شما راه حل های منحصر به فرد برای خانه هایتان را پیشنهاد می دهد تا هر روز به راحتی زندگی کنید.

بوش در خانه

درآمد فروش، همکاران، مکان ها – ارقام کلیدی و علامت های تجاری در یک نگاه

ما مسئولیت داریم

برای ما، پایداری به معنای دستیابی به موفقیت طولانی مدت این شرکت است، در حالی که در عین حال حفاظت از منابع طبیعی که نسل های فعلی و آینده وابسته هستند، محافظت می کند. محیط زیست در نتیجه راننده نوآوری است. در عین حال، ما نشان می دهد که به طور خاص سطح بالا از مسئولیت اجتماعی شرکت – هر دو در داخل شرکت و فراتر از آن.

مسئولیت بوش

دست در دست: تفکر کارآفرینی و تعهد اجتماعی

به عنوان یک شرکت خصوصی، ما مستقل از بازار سهام عمل می کنیم. از طریق Robert Bosch Stiftung، یک بنیاد خیریه، سود ما برای به نفع جامعه، محیط زیست و نسل های آینده – به طور پایدار و برای دراز مدت استفاده می شود.

تفکر و تعهد بوش

تاریخ ما

در سال 1886، رابرت بوش “کارگاه مکانیک دقیق و مهندسی برق” را در اشتوتگارت تاسیس کرد. این تولد شرکت در حال حاضر در سطح جهانی بود. از همان ابتدا، از قدرت نوظهور و تعهد اجتماعی برخوردار بود.

تاریخ بوش

مردم ما

همکاران ما در سراسر جهان به یک فرهنگ سازمانی منحصر به فرد کمک می کنند. این چیزی است که برای بوش بسیار ویژه کار می کند.

کارمندان بوش

پیشنهاد ما : خرید کولر گازی بوش 24000 اینورتر

شرکت بوش


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت