کولر گازی ورتوو

رادیاتور آلومینیوم ، فین آبی و فین طلایی

به عنوان رساناهای حرارتی و محافظت کننده های محیطی در موارد متنوعی استفاده می شوند. سه نوع ماده اصلی ارائه شده اند: آلومینیومی طبیعی و آلومینیوم های ساخته شده با نام “بلو فین” و گلدفین. “فین آبی مقاومت بیشتری نسبت به آلومینیوم طبیعی در شرایط محیطی مختلف را دارد و مس هم با ارائه بهترین حفاظت در رتبه نخست قرار دارد.

آلومینیوم طبیعی

آلومینیوم طبیعی ماده جامد استانداردی است که در همه مبدلهای حرارتی و کویل ها استفاده می شود و دلیل آن رسانایی عالی و هزینه تولید نسبتا پایین است .بهترین راه حل استاندارد برای حفاظت از خوردگی و یک راه حل بسیار مقرون به صرفه برای شرایط عملیاتی عمومی است.

بلو فین

بلو فین یک محصول با ضخامت بالا از آلومینیوم جامد است. به نظر می رسد . رنگ آبی براق که انعطاف پذیر زیادی دارد. پوشش آبی به آلومینیوم خام در کولر گازی اضافه می شود و بهترین راه حل برای محیط های خشن و به خصوص محیطهایی که آلومینیوم دچار خوردگی می شود.

گلد فین

در مواردی که انتخاب رسانای حرارتی دارای حساسیت است از موادی در کویل استفاده می کنند که بهترین مقاومت در برابر خوردگی را برای به حداکثر رساندن طول عمر مفید ارائه می دهد.

با توجه به هدایت حرارتی فوق العاده، مقاومت در برابر خوردگی ، مس انتخاب ایده آل برای کولر گازی های در محیط های بسیار خشن است.

مبدل حرارتی مس برای محیط هایی که در آن نیاز به بهبود حرارتی است بیشتر مناسب است. آنها همچنین برای محیط های با فرسایش زیاد مناسب تر هستند، زیرا بر خلاف آلومینیوم ، کویل های نازک مس خراب نخواهد شد.

رادیاتور آلومینیوم ، فین آبی و فین طلایی


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت