کولر گازی ورتوو

خانه هوشمند بوش با سیستم جدید کولر گازی بوش ورتوو باعث دوستی بین دستگاه و کاربر می شود.

دالرزکوپ گزارش داد که بوش، در ایالات متحده، جدیدترین مدل کولر گازی های خود را با سیستم اینورتر دوگانه با نام ورتوو معرفی کرده است که اولین جایزه فناوری جدید 2018 EPA Energy Star را بدست آورده است.

از دیدگاه  EPA، بزرگترین دستاورد در مورد کولر گازی بوش ورتوو ، افزایش بهره وری انرژی در آنها به دلیل استفاده از کمپرسورهای اینورتر دوگانه است، اما این ویژگی نمونه ای از شروع فناوری های جدید در لوازم برقی خانگی است. سیستم تهویه مطبوع جدید bosch همچنین باعث کاهش انتشار  CO2، کارکرد نسبتا بی سر و صدا و پاسخ دادن سریع به دستورات کاربر با استفاده از یک برنامه جدید می باشد.

کولر گازی بوش ورتوو

پیتر بانول از  EPAاظهار داشت: “معرفی نخستین تهویه مطبوع دیواری با دور متغیر به بازار ایالات متحده، نقطه عطف قابل توجهی در زمینه انرژی است و ما به بوش برای کسب جایزه فناوری انرژی استار 2018  تبریک می گوییم.”.

“سیستم تهویه مطبوع دیواری اینورتر دوگانه بوش دستگاهی است که به مصرف کنندگان در صرفه جویی در صورتحساب انرژی خود را و همچنین به طور چشمگیری کاهش انتشار CO2 کمک می کند. بانول  ادامه داد ما منتظر هستیم تا با bosch همکاری کنیم تا استفاده از این فن آوری جدید را در سالهای آینده گسترش دهیم.”

همانند اکثر موتورها و ماشین آلات، کمپرسورهای کولر گازی هنگام شروع به کار، انرژی بیشتری مصرف می کنند. بسته به مدل، کمپرسورهای سرعت متغیر در سیستم های تهویه مطبوع جدید  بوش موجب افزایش 25-40 درصد بهره وری انرژی در مقایسه با دستگاههای متداول AC می شود که به طور کامل متوقف شده و پس از آن باید کمپرسور را مجددا راه اندازی کند. قابلیت دوران متغیر نیز باعث کاهش انتشار CO2 می شود.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سیستم اینورتر متغیر کاهش نویز است. به گفته بوش ، طراحی موتور و کمپرسور جدید اجازه می دهد دستگاه ها در سطح صدا تا 44 دسیبل کار کنند – همانند سطح صدا در یک کتابخانه.

مصرف کنندگان که قبلا از دستورات صوتی با آمازون الکسا و یا گوگل دستیار استفاده می کنند خوشحال خواهند شد یاد بگیرند که سیستم های جدید بوش ، الکسا و گوگل دستیار فعال دارد.

بالاترین ظرفیت با سیستم دو گانه، ظرفیت 36000 می باشد و می تواند مصرف انرژی را تا 40 درصد کاهش دهد.

کولر گازی بوش ورتوو


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت