کولر گازی ورتوو

نکاتی که باید در هنگام خرید کولر گازی پرتابل بدانید

کولر گازی های پرتابل یا سیستمهای تهویه مطبوع قابل حمل ، یک گزینه خنک کننده عالی برای اتاق ها و آپارتمان ها بدون دسترسی به کولر گازی مرکزی و اسپلیت دیواری می باشد . آنها شامل نصب آسان ، سیستم خنک کننده فوری ، همراه با تعدادی از ویژگی های دیگر عملیاتی می باشند.

اما قبل از خرید یک AC  قابل حمل برای خانه یا دفتر خود، باید این 5 گزینه را در نظر بگیرید .

ظرفیت

موقیت نصب

تخلیه / تعمیر و نگهداری

سطح صدا

بهره وری


خرید کولر گازی پرتابل

  1. چه ظرفیتی از کولر گازی قابل حمل نیاز دارم ؟

سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل با ظرفیت های بالاتر BTU قدرت خنک کننده گی بیشتری را ارائه می دهند و می توانند اتاق های بزرگتری را پوشش دهند. مهم است که یک AC قابل حمل خریداری کنید که برای فضای شما مناسب است تا مطمئن شوید که با خرید ظرفیت بزرگ انرژی را هدر نمی دهید و یا پول خود را با خرید ظرفیت های کوچکتر که قادر به خنک کردن اتاق شما نباشد ، هدر ندهید.

در یک اتاق استاندارد با سقف 8 فوت، از این تخمین ها استفاده کنید:

BTU8000 ، 200 فوت مربع (1600 فوت مکعب)

BTU10000 ، 250 فوت مربع (2000 فوت مکعب)

BTU12000 ، 300 فوت مربع (2400 فوت مکعب)

BTU13000 ، 350 فوت مربع (2800 فوت مکعب)

BTU14000 ، 400 فوت مربع (3200 فوت مکعب)

توجه : دستورالعمل فوق دقیق نیست. عوامل محیطی ممکن است تعداد BTU مورد نیاز را افزایش یا کاهش دهد. به عنوان مثال، اتاق هایی با عایق بندی ضعیف یا وسایل گرمایشی، مدل هایی با BTU بیشتر نیاز دارند.

اگر سؤالی در مورد اندازه مورد نظر دارید، لطفا با ما تماس بگیرید 09180604660.

  1. کجا باید آن را قرار دهم؟

در طول فرایند خنک کنندگی،   AC قابل حمل هوا گرم تولید می کند که باید از اگزوز خروجی خود (یا شیلنگ) خارج شود. تمام مدل هایی که ما به فروش می رسانیم همراه یک کیت پنجره ای می باشد که هوا را خارج از منزل خارج می کند. این به این معنی است که اکثر کولر گازی های پرتابل و قابل حمل باید در فاصله چند فوت از یک پنجره نصب شوند.

  1. چه میزان تعمیرات و نگهداری مورد نیاز است؟

از مواردی که در نگهداری کولرگازی پرتابل که باید مد نطر قرار دهید تخلیه رطوبت جمع شده در آن است.در تمام کولرگازی های های قابل حمل روند تولید سرما باعث می شوند رطوبت از هوا گرفته شده و در آن جمع شود. راه های متعددی برای خلاص شدن از این رطوبت وجود دارد: به صورت دستی مخزن آن را خالی کنید در صورت نیاز، یک شلنگ برای تخلیه گرانش به یک مکان دیگر اضافه کنید، یا از یک پمپ برای انتقال آب به از مخزن به خارج از AC و به محل دیگری استفاده کنید.

اما مدل های دیگری از  کولر گازی های قابل حمل وجود دارند که بدون هیچ مشکلی از ویژگی خود تبخیر بهره می برند و مجبور نیستید در مورد تخلیه مخزن نگرانی داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر مقاله خود را در مورد مارک های AC قابل حمل خود کاملا تبخیری مورد بررسی قرار دهید.

مورد دیگر در نگهداری نیاز به تمیز کردن فیلترها به صورت مداوم است.

  1. آیا سطح صدا کولر گازی پرتابل موجب نگرانی شما از خرید می شود؟

کولر گازی های پرتابل باعث ایجاد نویز در فضا می شوند.  آنها در حال کار برای خنک کردن فضا هستند  و بر خلاف کولر گازی های پنجره های و دیواری ، کل دستگاه آنها در داخل اتاق شما قرار می گیرد.  هر دستگاهی که جریان هوا را تولید می کند، مقداری  صوت و نویز تولید می کند.

اگر شما در مورد سطح نویز نگران هستید، می توانید مقادیر دسی بل (Db) تولید شده توسط دستگاه های مختلف را مقایسه کنید. به عنوان مثال، سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل بوش از مدل های ساکت تر در بازار می باشند که در بالاترین حد خود به 45 دسی بل می رسند.

  1. آیا نگران بازدهی دستگاه به نسبت مصرف انرژی آن هستید؟

اگر شما در مورد بهره وری انرژی (به خاطر محیط زیست و یا قبض های ماهیانه خود) نگران هستید، شما باید به میزان بهره وری انرژی (EER) PAC نگاه کنید. EER  به شما می گوید که چه تعداد BTU برای هر وات قدرت استفاده می شود. به عبارت دیگر، واحدهای با EER های بالاتر مصرف انرژی بیشتری دارند. مدل های بوش در مورد بهره وری انرژی آنها شناخته شده هستند .

هنوز سوالی دارید؟

 

بیشتر بخوانید : نمایندگی کولر بوش در تهران

خرید کولر گازی پرتابل


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت