کولر گازی ورتوو
8 نوامبر 2018
50 بازدید
نظر %

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش آنلاین سرویس 24 یکی از مطمئن ترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر کولر گازی و اسپلیت در تهران بزرگ و کلیه شهرهای ایران می باشد.در این مرکز با شبکه بزرگ از نصاب ها و متخصصان در کل کشور امنیت خاطر مشتریان بابت تعمیرات کولر گازی و اسپلیت بوش فراهم می شود.


نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش

 

تعمیرات کولر گازی بوش شامل : شارژ انواع گاز از جمله R22 و R410 A ، تعویض خازن راه انداز موتور ، تعمیر برد الکترونیکی ، تعویض کمپرسور ، تعمیر موتور فن ، تعویض بلوور فن ، تعویض پروانه فن ، سرویس شستشوی پنل و کندانسور ، تعمیر کابل رابط یونیت داخلی و خارجی ، نشت یابی سیکل و مسیر لوله کشی ، رفع کد ارور کولر گازی و …

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی را با ارائه ضمانت کتبی۳ ماه خدمات به مشتریان ارائه می دهد و همچنین توانسته آسودگی خاطر مشتریان را فراهم سازد.

 

بیشتر بخوانید : نمایندگی کولر گازی بوش در تهران 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بوش


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت