کولر گازی ورتوو
27 اکتبر 2018
61 بازدید
نظر %

کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل

با شروع فصل گرما دغدغه مردم برای مقابله با گرما در منازل و محل کار بیشتر می شود. عده عدیدی رو به کولرهای آبی آورده و عده ای دیگر سرمای مطبوع کولرهای گازی را ترجیح می دهند. اما کسانی که در این میان مدام در حال نقل مکان از محلی به محل دیگر می باشند، کولر گازی پرتابل (قابل حمل) را می پسندند. درواقع، کولر گازی پرتابل خنکی سریع، مطبوع و بی دردسری برایتان به ارمغان می آورد.

از آن جا که کمپرسورهای کولر گازی های پرتابل در داخل این دستگاه جای گرفته، کولرهای گازی قابل حمل نیاز به نصب جداگانه کمپرسور ندارند. در کولر گازی پرتابل دو موتور وجود دارد که یکی از آن ها جریان باد خنک را از بالا انتقال داده و دیگری جریان هوای گرم تولیدی را از پایین و پشت دستگاه خارج می کند. بنابراین، ما برای قرار دادن کولرهای گازی پرتابل نیاز به دریچه ای برای خروج جریان هوای گرم از کمپرسور داریم.

جدای از خنکای مطبوع باید به نصب آسان آن اشاره کرد. این در حالی است که نصب کولرهای گازی معمولی به غیر از هزینه بالا، نیاز به محل جداگانه برای کمپرسور و سیم کشی مجزا برای برق کولر را دارد. برای نصب کولرهای گازی پرتابل دیگر نیازی به نصاب نیست. شما تنها با اتصال دستگاه به پریز برق و تعیین محلی برای وصل لوله قابل انعطاف دستگاه به بیرون از محیط برای تخلیه باد داغ کمپرسور، کولر گازی پرتابل را آماده کار خود می کنید.

از دیگر مزایای اخیر کولر گازی پرتابل ، عدم نیاز به لوله آب درون برای خروج آب حاصل از تعرق می باشد. این آب در محفظه ای ذخیره شده و در صورت پر شدن دستگاه به شما اخطار می دهد تا با وصل شلنگ مخصوص آن را تخلیه کنید.

در کنار مزایای فوق، دستگاه کولر گازی پرتابل دارای معایب مختص خود نیز می باشد. از معایب آن می توان به شدت سروصدا اشاره کرد. در واقع، از آن جا که کمپرسور کولر گازی پرتابل درون آن جای گرفته سروصدای زیادی دارد. البته شرکت های تولیدکننده کولر گازی پرتابل با استفاده از ایجاد عایق بندی های مناسب و نیز تکنولوژی روز توانسته اند این سروصدا را به حداقل خود برسانند.

از دیگر معایب کولر گازی پرتابل می توان عدم پشتیبانی آن در متراژهای بالاتر از 30 متر اشاره داشت. در واقع، کولر گازی پرتابل برای فضاهای متراژ پایین و سوییت های کوچک مناسب می باشند.

 

پیشنهاد ما : خرید کولر گازی پرتابل بوش

 

کولر گازی پرتابل


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت