کولر گازی ورتوو
2 نوامبر 2018
584 بازدید
نظر %

شرکت بوش در سال 2019 اقدام به تولید جدیدترین مدل خود با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های موجود گرفته است.در زیر به تعدادی از مشخصات کولر گازی بوش 2019 اشاره می کنیم.

 کولر گازی بوش 2019

کولر گازی بوش 2019

ایجاد عملکرد اضطراری در کولر گازی بوش 2019

اگر سیستم تنظیم دما کار نکتد و دمای نا درست را به برد فرمان منتقل کند ، این سیستم بدون توجه به ایراد بوجود آمده ، کولر را در همان حالت معمولی قرار داده تا کار دستگاه به مشکل نخورد.

تشخیص نشت گاز مبرد

اگر در مسیر حرکت گاز مبرد نشتی به وجود آید روی صفحه نمایش پنل داخلی ارور و خطا EC نمایش داده می شود.این ارور و خاموشی اتومات دستگاه بعد آن از کمپرسور در مقابل آسیب در اثر ایجاد دمای بالا محافظت می کند.

سیستم ذخیره swing

سیستم مکان پره ها را بعد روشن شدن به مکان قبلی قبل آخرین بار خاموشی بر می گرداند.

فیلتر های جدید در کولر گازی بوش 2019

جذب گازهای غیر طبیعی و مضر و همچنین  بو های نا مطبوع وظیفه این فیلتر است.

سیستم جدید اینورتر در مدل ۲۰۱۹ بوش

شرکت بوش با فناوری کمپرسور اینورتر دوگانه مشکلات صدا و عدم بازدهی را حل کرده و باعث معرفی دستگاه تهویه هوایی شده که دارای خنک ‌کنندگی سریع‌تر، عمر طولانی‌تر و سروصدای کمتر است.

 

پیشنهاد ما : خرید کولر گازی 30000 اینورتر بوش 2019

کولر گازی بوش 2019

 


نویسنده مطلب مدیر
بوش ایرانیان نماینده رسمی فروش صنایع برودتی و تهویه مطبوع اجنرال و بوش می باشد و به مدت 8 سال کار خود را در زمینه فروش و ارایه خدمات پس از فروش این برند در ایران و عراق آغاز کرده است. بوش ایرانیان با تکیه بر تجربه و حضور موفق خود در سالهای متمادی به عنوان واحد برتر فروش در سالهای 91 و 94معرفی شد. گارانتی بوش ایرانیان شامل پنج سال کمپروسور، 2 سال مکانیکی و بدنه و یک سال قطعات الکترونیکی می باشد. اساس کار ما مشتری مداری و ارایه ی بهترین محصولات است.
    برند سایت